Rury aluminiowe do wielu zastosowań

Rury aluminiowe do wielu zastosowań

Więcej o rurze aluminiowej.

Aluminium to metal bardzo lekki i plastyczny, a równocześnie niepodatny na działanie rozmaitych czynników pogodowych. Jego cechy fizyczne sprawiają, że jest szeroko wykorzystywany do wykonywania rozmaitego typu konstrukcji. Wielką popularnością rury aluminiowe cieszą się w różnych gałęziach przemysłu, gdzie są bardzo szeroko stosowane .

Jakie walory charakteryzują rury aluminiowe?

Wytworzone z poddanego obróbce termicznej i precyzyjnie wygiętego aluminium rury mogą przede wszystkim mieć przeróżne wymiary, łatwo zatem doskonale dopasować je do swoich potrzeb. Istnieje możliwość cięcia ich na wszystkie sposoby. Cięcie można zlecić, np. kiedy zaopatrujemy się w rury aluminiowe w internetowym sklepie oferującym materiały budowlane. Rury aluminiowe dają się łatwo wyginać, mogą mieć rozmaite średnice bądź grubości ścianek. Ich wytrzymałość na działanie wszelkich czynników także jest parametrem, jaki można dobrać do swoich preferencji. Najważniejszą jednak zaletą aluminiowych rur jest ich lekka konstrukcja, która ułatwia ich montaż bez względu na to, w jaki sposób się je wykorzystuje. Jednocześnie wyróżnia je wyjątkowa trwałość. Z tego właśnie powodu rury aluminiowe są częstym elementem różnego rodzaju konstrukcji.

Zastosowanie rur aluminiowych

Właściwości fizyczne aluminium i szerokie możliwości parametrów wykonywanych z tego materiału rur powodują, iż ich zastosowanie jest ogromne. Przede wszystkim jednak są fragmentami konstrukcji bram oraz wszelkich ogrodzeń. W architekturze miejskiej bardzo często można je zauważyć w postaci rusztowania dla banerów reklamowych oraz słupów ogłoszeniowych, również z tego powodu, że opierają się działaniu czynników pogodowych. Ich ogromną zaletą jest również fakt, że ich gładką powierzchnię łatwo można pomalować, skutecznie maskując w ten dyskretny sposób szczegóły wszelkich konstrukcji.

Kontakt z firmą:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]