Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

balon na wino, baniak na wino, gąsior na wino

Balon do wina to doskonały prezent dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do przechowywania napojów własnej roboty. W jakich objętościach występuje baniak na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Gąsior do wina – nietuzinkowy prezent

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako nieprzeciętny prezent dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można podarować z okazji rocznicy ślubu, jubileuszu, urodzin, imienin czy obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to także idealna ozdoba stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – osiemnastek, złotych godów, wesela i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest należycie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy detal balon do wina wspaniale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz wesele i chcesz uraczyć gości domowym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki baniakom na wino bez problemu przewieziesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe balony do wina wytworzone są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]