Organizujesz ślub? Zamów etykiety na wódkę weselną

Organizujesz ślub? Zamów etykiety na wódkę weselną

Jeśli potrzebujesz etykiet na wódkę, skieruj się na ten adres.

Obyczaj dawania prezentów na przeróżne okazje praktykowany jest od wieków i od samego jego zarzewia jednym z najchętniej przekazywanych i, oczywiście, jednakowo entuzjastycznie akceptowanych podarunków, jest alkohol. Niemało osób nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie wziąć butelki na Sylwestra, wesele lub imieniny. Jak jednak odróżnić się od reszty, jeśli inni goście pomyślą o tym samym?

Spersonalizowane etykiety butelki – wyróżnij się pośród gości

Na przyjęciach weselnych alkohole nie tylko są rozstawione na stołach, ale też coraz częściej Państwo Młodzi wręczają swoim gościom butelki z wódką przy pożegnaniu. Taki podarunek jest uważany za rodzaj wyrażenia wdzięczności za przybycie na ceremonię. Lecz taka butelka z alkoholem może również stać się w cenną pamiątką, której uczestnicy wesela nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Trzeba spersonalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety na wódkę weselną, na których można zamieścić informację o miejscu i dacie ślubu, imionach Pana i Pani Młodej lub słowa podziękowania. Etykiety na butelki można zamówić w różnorodnych kolorach oraz wzorach, dlatego bez problemu można kupić te, które będą pasować do stylu, w którym organizowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od fantazji kupującego. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na wódkę i inne alkohole można wykorzystać nie tylko podczas wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim czy imprezie urodzinowej.

Ozdabiaj własne trunki personalizowanymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym napisem można dekorować flaszki w domowej piwniczce. Jeżeli samodzielnie produkujesz soki, nalewki czy wina i wręczasz je rodzinie lub znajomym nawet bez okazji, możesz udekorować je oryginalnymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę zwyczajnej butelki. Dodatkowo flaszki można również oznaczać używając wielokolorowych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]