Opakowania szklane w hurcie zamów w polskiej hurtowni

Opakowania szklane w hurcie zamów w polskiej hurtowni

Zobacz bezkonkurencyjną ofertę hurtowni opakowań szklanych.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który dopóki będzie istnieć ludzkość nie wstrzyma działalności. Mimo tego, że przeważająca część rynku towarów spożywczych należy do gigantycznych koncernów, jest to również sektor, w którym rewelacyjnie radzą sobie niewielkie podmioty, o ile trafią do klienta ze swoim autorskim, ekologicznym lub pysznym produktem. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi zostać zabezpieczone tak, żeby wyrób długo pozostał świeży, a więc np. w szklane słoiczki oraz butelki. Atutem tego typu opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, ponieważ nadają się do recyklingu.

Hurtowe kupno słoików oraz butelek – czy to się opłaca?

Oczywiste jest, że oferty sprzedaży od dystrybutorów kierowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się dużo ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest niedużą przetwórnią produkującą takie artykuły, jak przykładowo ocet, piwo albo marmolady, będzie potrzebować co roku nie kilkuset pojemników ze szkła, ale ilości zdecydowanie przewyższające liczbę paru tysięcy sztuk. Nabycie słoików oraz butelek w hurcie będzie wobec tego dla niego zarówno formą zmniejszenia kosztów, ponieważ zamawiając towar całymi paletami z reguły można otrzymać spory rabat od dystrybutora, ale dodatkowo oszczędnością czasu transportu, ponieważ jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na parę miesięcy. Koszt hurtowego kupna opakowań ze szkła znacznie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u lokalnego dystrybutora butelek oraz słoików. W ten sposób też otrzyma je szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – tu nabędziesz słoiki oraz butelki na palety

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie różnorodnego kształtu i objętości butelki ze szkła (świetne do rozlewania wina, piwa lub soków) i słoje. Transportowane są one do zamawiającego na paletach zawierających – w zależności od wymiarów opakowań – po 500, 1600, a nawet 2000 sztuk wybranego pojemnika. Przedsiębiorstwa posiadające własne auta dostawcze mogą też odebrać zamówiony towar samodzielnie ze składu hurtowni. Wraz z słoikami bądź butelkami w hurcie można także nabyć większą ilość innych powiązanych elementów, jak kapsle, nakrętki lub korki pasujące do wybranego typu opakowania.

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]