Na weselu, w hotelu, w restauracji – serwuj napoje ze słoja z kranikiem

Na weselu, w hotelu, w restauracji – serwuj napoje ze słoja z kranikiem

Dowiedz się więcej o słoiku z kranem.

Od jakiegoś trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź robionych samodzielnie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych deserów i trunków. Wielkim zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim duże Słoje z kranikiem, mające sporo zastosowań. Do czego można je użyć? Kiedy przyda się słoik z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do nalewek

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest fakt, iż wspaniale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. nalewek i likierów. Słoje mają duże objętości (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby korzystania wężyków i filtrów.

Słój z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem jest doskonałą dekoracją stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że chętnie jest on używany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem znakomicie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do serwowania lemoniad, oranżad, kompotów oraz soków, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu czy też drinków. Jego zaletą jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]