Korkownice, etykiety, korki – akcesoria do alkoholu

Korkownice, etykiety, korki – akcesoria do alkoholu

Więcej o akcesoriach do alkoholu na https://superbutelki.pl/pl/c/Akcesoria-alkoholowe/87.

Samodzielna produkcja trunków alkoholowych, kiedyś nader popularna, obecnie powraca do łask. Do poszukiwań inspirują nas zarówno względy finansowe (nalewki wyprodukowane na własną rękę są o wiele tańsze niż te ze sklepu), ale także pociąg do eksperymentowania, możliwość wytworzenia trunków według własnych upodobań i zadowolenie jakie płynie ze spożywania swoich alkoholi. Większość osób na własną rękę przygotowujących domowe napoje wybiera piwo, nalewki, cydr lub wino, acz nie brak także amatorów domowego samogonu. Jednak bez względu na to, w których alkoholach się specjalizujemy, winniśmy zaopatrzyć się w stosowny sprzęt.

Które akcesoria do alkoholu są najprzydatniejsze?

Produkcja alkoholu w domu jest niemożliwa bez naczyń i akcesoriów do prowadzenia fermentacji – specjalnych rurek, pojemników, korków czy balonów. Poza tym do każdego rodzaju alkoholu wymagane są inne akcesoria – w przypadku wina jest to na przykład prasa do owoców, natomiast dla piwa – kotły i chłodnice. Do rozlewu alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym jednakże lista potrzebnych akcesoriów się nie zamyka, ponieważ butelki z alkoholem należy stosownie oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – etykiety i kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber lub pozostałe alkohole domowe jesteśmy w stanie sporządzić samemu. Dużo lepiej będą się natomiast prezentować butelki z dekoracyjnymi etykietami na wódkę oraz chroniącymi korek kapturkami, które bez wahania możemy wręczyć najbliższym jako upominek lub zaserwować podczas towarzyskich imprez. Osobny typ takich dodatków to etykiety weselne, które służą do ozdabiania nie tylko na własnych alkoholi, ale też tych nabytych w sklepie i podkreślić tym sposobem charakter bankietu.

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]