Kontenery budowlane – stały element placów budowy

kontenery otwarte, kontenery stalowe

Kontenery na odpady mają istotną funkcję w czasie wykonywania robót remontowo-budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie typy kontenerów stalowych są w sprzedaży? Gdzie można je zamówić?

Kontenery stalowe – wybierz najwyższą jakość

W Polsce wytwórstwem pojemnych i trwałych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wynajmowaniem kontenerów stalowych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz ceglany i betonowy oraz innego rodzaju odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest sporo wariantów pojemników na odpady. Są kontenery otwarte, z pokrywą, kontenery stalowe, pojemniki z plandeką, muldy asymetryczne i symetryczne oraz wiele innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najchętniej używane są modele hakowe, rolkowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. Zależnie od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener z pokrywą. Na budowach nierzadko używane są także kontenery do transportu materiałów sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, które można błyskawicznie rozładować.

Kontakt z firmą:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]