Kątowniki aluminiowe – trwałe i użyteczne

Kątowniki aluminiowe – trwałe i użyteczne

Jeśli chcesz zamówić kątowniki aluminiowe, koniecznie sprawdź metal-e.pl.

Specjalistyczne kątowniki wyprodukowane z aluminium gwarantują wytrzymałość konstrukcji, dzięki czemu znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Czym charakteryzują się kątowniki aluminiowe? W jakich sektorach są wykorzystywane?

Kątowniki aluminiowe – przypominające kształtem literę L

Kątowniki aluminiowe to komponenty konstrukcyjne w kształcie litery L. Charakteryzują się odpowiednią długością oraz stałym przekrojem poprzecznym. Są one niesamowicie odporne na niekorzystne czynniki zewnętrzne i nie ulegają korozji, a wszystko dzięki aluminiowej konstrukcji. W grupie kształtowników wyróżniamy także inne rodzaje elementów – np teowniki i zetowniki. Kątowniki można dostać nie tylko w tradycyjnych hurtowniach, ale także online. W sklepach online sprzedawane są produkty o różnej wielkości, np. 20 mm x 20 mm, 50 mm x 50 mm czy 80 mm x 80 mm, co zapewnia doskonałe dostosowanie do rozmaitych wymagań odbiorców. Elementy sprzedawane online można przyciąć do dowolnej długości.

Kątowniki aluminiowe – do produkcji statywów i barier ochronnych

Kątowniki aluminiowe wykorzystywane są w wielu gałęziach gospodarki, np. w branży wyposażenia wnętrz, przemysłowej czy wystawienniczej. Wykorzystuje się je do konstruowania statywów, regałów, poręczy itd. O tak uniwersalnym zastosowaniu przesądza przede wszystkim materiał, z którego są wyprodukowane. Aluminium jest bowiem nie tylko niezwykle wytrzymałe i jednocześnie lekkie – to także materiał, z którego można uzyskać surowce wtórne oraz dowolnie modelować przez gięcie.

Kontakt z firmą:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]