Jakie można kupić zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio?

Jakie można kupić zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio?

Kup kapsułki A Modo Mio na cafessima.pl.

Podmiotów przetwarzających kawę jest nieprzebrana ilość, jednak Lavazza nieprzerwanie mieści się na liście tych cieszących się uznaniem. Mało osób wie, iż historia marki Lavazza miała swój początek w końcu XIX wieku w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za ekwiwalent mniej więcej 20$ kupił nieduży obiekt handlowy, w którym prażono ziarna kawowca i tworzono ich oryginalne kompozycje. Błyskawicznie zdobyły one serca obywateli Turynu. Dziesięciolecia później firma Lavazza w dalszym ciągu czaruje jakością swoich mieszanek, ustanawiając normy także w zakresie kaw w kapsułkach.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – bardzo dobra jakość i ciekawy smak

Jednymi z najbardziej rozchwytywanych w tej chwili ekspresów na kawę w kapsułkach są te z kolekcji Lavazza A Modo Mio. Wykorzystywane są one zarówno w prywatnych kuchniach, jak i w dużych biurach. Z ich pomocą sporządzenie aromatycznej, apetycznej kawy zajmuje dosłownie kilkanaście sekund. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednakże ograniczać się tylko do kompozycji smaków produkowanych przez tego producenta. Dzisiaj w sprzedaży znaleźć można mnóstwo zamienników kapsułek z kawą w systemie Lavazza A Modo Mio. Często są one nieco tańsze, ale wciąż wyróżniają się ciekawym aromatem.

Kto produkuje zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio?

Mnóstwo zamienników kapsułek Lavazza A Modo Mio znajdziemy w ofercie Italian Coffee, marki która także pochodzi z Włoch i specjalizuje się w sprzedaży kaw w kapsułkach do licznych znanych urządzeń tego typu. Produkuje ona zarówno kawy będące pyszną kompozycją arabiki (Lussuria), jej mieszanką z robustą (Vigoroso Ira lub Intenso Gola), ale także napoje o smaku organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio), czekolady (Mokaccino) i kawy z mlekiem (Cortado Macchiato).

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]