Estetyka i trwałość – cechy drzwi drewnianych wewnętrznych

drzwi wewnętrzne drewniane, drzwi wewnętrzne drewniane

Świetnym rozwiązaniem aranżacyjnym, stosowanym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach utrzymanych w klasycznym tonie, są nadal drzwi drewniane. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Przedstawiamy najważniejsze cechy i wariant wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane przetrwają dziesiątki lat

Drewno to ekologiczny materiał, który poprawnie pielęgnowany utrzyma się w bardzo dobrej kondycji nawet kilkadziesiąt lat, a użyty jako element aranżacji pomieszczenia sprawia, że staje się ono bardziej intymne i ciepłe. Obecne techniki pozwalają doskonale dopasować parametry drewna z zapotrzebowaniem współczesnego konsumenta, co skutkuje produkcją drzwi cechujących się wyrafinowanym designem i ogromną ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane wyróżniają się odpowiednią izolacją cieplną oraz niewielkim stopniem rozszerzalności – czyli nie odkształcają się. Możliwość wykończenia ich wierzchniej strony dowolnym kolorem, lakierem lub bejcą sprawia, iż tego rodzaju drzwi zdadzą egzamin w wnętrzach wszelkiego typu – zarówno urządzonych w stylu industrial, jak i mieszkaniach zaaranżowanych w nowoczesnej, minimalistycznej stylistyce. Na rynku dostępne są drzwi drewniane wykonane z mahoniu, dębu oraz sosny, impregnowane lakierami na bazie wody, modele bez progu lub z progiem, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe oraz wiele innych rodzajów, które zachwycają walorami estetycznymi i bardzo dobrze się prezentują przez dziesięciolecia.

Drzwi wewnętrzne drewniane do każdego mieszkania

Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? Chciałbyś zamontować w swojej sali konferencyjnej skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnej budowie lub niestandardowych rozmiarach? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku warto zlecić to zadanie wykwalifikowanym producentom, którzy oferują nieodpłatny pomiar, fachowe doradztwo, jak również opcję zrealizowania projektu na indywidualne zamówienie. Oknostol oferuje produkty najwyższej jakości, a przy tym zapewnia 5-letnią rękojmię na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dostosować do wszelkich potrzeb zamawiającego i np. wykończyć je szybami – między innymi szkłem witrażowym, ornamentowym lub bezpiecznym, co zdecydowanie podnosi ich walory estetyczne i użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają też zaopatrzone w zamek w postaci wkładki, a drzwi do WC – w system zamykania łazienkowego.

Kontakt z firmą:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]