Derka dla koni – ochrona przed chłodem i ukąszeniami owadów

Derka dla koni – ochrona przed chłodem i ukąszeniami owadów

Jeśli szukasz derki dla konia, odwiedź tę stronę.

Derki to specjalne nakrycie dla konia, które służą do zapewniania zwierzęciu komfortu termicznego, a także ochrony przed kurzem lub owadami. Jakie modele derek można obecnie kupić w sklepach online jeździeckich? Czym się wyróżniają?

Derka dla konia – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni okrywają jego tułów, zad, a w niektórych przypadkach także szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, polarowe, osuszające, padokowe, a także stajenne. Grubsze, wełniane lub polarowe modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często używane są również derki wykonane z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane zima lub na wybiegu. Derki siatkowe chronią zwierzę przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W sklepie Horse-Trade.pl zaopatrzyć się można także w derki padokowe, które zapewniają koniom swobodę ruchów.

Derka dla konia – dobieramy dodatkowe akcesoria

Dobrze dobrana derka dla konia to nie wszystko – ważne są także specjalistyczne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie w miejscu, jak również zapewniają zwierzęciu dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl ma w swojej ofercie między innymi wykonane z elastycznego materiału i regulowane pasy do derki od wiodących producentów. W sklepie dostępne są również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe moduły, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki asortyment akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla każdego konia, a szybka dostawa pod wybrany adres gwarantuje maksymalną wygodę zakupów.

Kontakt z firmą:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]