Czym wyróżnia się lekka przyłbica ochronna Mini Shield?

Czym wyróżnia się lekka przyłbica ochronna Mini Shield?

Kup maseczkę wielokrotnego użytku

Pandemia COVID-19, która opanowała cały glob, całkowicie zmieniła nasze życie i relacje społeczne. Wytyczne dystansu społecznego wymuszają nieodzowność używania rozmaitych środków, których rolą jest chronić nas przed potencjalnym ryzykiem kontaktu z tym nowym wirusem. Idąc do urzędu bądź banku, gdzie zazwyczaj obracamy się w większej gromadzie ludzi, winniśmy dla naszego zdrowia nosić na ustach oraz nosie ochronną maseczkę. Co natomiast uczynić, jeżeli z trudem nam się oddycha w zwykłej maseczce z tkaniny?

Lekka przyłbica ochronna zabezpiecza podobnie jak maseczka chirurgiczna

Ci, którzy sądzą, że materiałowe maseczki ochronne są niewygodne i mają trudności z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich używania, powinny wyposażyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest właśnie maseczka wielorazowa Vitberg Mini Shield. Zabezpiecza ona użytkownika przed kontaktem z patogenami tak samo jak maska chirurgiczna, a więc kryje usta i nos, ale równocześnie zapewnia lekkość oddychania. Jej podstawowymi plusami są trwałość, wygoda oraz zaledwie kilkugramowa waga, która nie wykracza poza 7-10 gramów. Ta ochronna przyłbica wytworzona jest z materiałów, dzięki którym może być wykorzystywana kilkadziesiąt razy. Jej przysłonę z folii PET po kolejnym użyciu rekomenduje się odkazić, a samą całość można także czyścić ręcznie (aż 30 razy) w wodzie z mydłem.

Kto może nosić wielorazową przyłbicę ochronną?

Taką maseczkę wielorazową rekomenduje się stosować każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na komforcie. Osoby powyżej 50 roku życia, mające trudności z oddychaniem, mające ukończony 50 rok życia bądź sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką gwarantuje taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także zalecana wszystkim, którzy są zobligowani nosić maseczki ochronne podczas pracy. Mini Shield nie powoduje parowania okularów, nie ogranicza ruchów głowy, a jej stosowanie przez parę godzin nie powoduje uczucia dyskomfortu. Ludzie młodzi zapewne uznają za zaletę również to, że nie zakłóca ona działania funkcji FaceID.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]