Czy można kupić kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto?

Czy można kupić kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto?

Jeśli szukasz kapsułek Dolce Gusto, zobacz tu.

Ekspresy z systemem Nescafe Dolce Gusto na stałe wtopiły się już w krajobraz naszych kuchni. Urzekła nas nie tylko ich ciekawa, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, że dają nieograniczony dostęp do smacznych mieszanek kawy. Miłośnicy tego napoju z czasem zrozumieli, iż nie muszą się ograniczać tylko do propozycji jednego producenta, w związku z tym na rynku szybko powstał powstało zapotrzebowanie na kapsułek do ekspresu Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego parę marek, które zaczęły powoli podbijać serca miłośników kawy.

Czy istnieją zamienniki kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto?

Producenci oferujący zamienniki kapsułek Dolce Gusto pochodzą z różnych europejskich krajów, w tym także z Polski. Oczywiście, gdy myślimy o dobrej kawie od razu przed oczami mamy włoską kawiarnię, w której podawane jest mocne espresso. Nie dziwi zatem, że najszerszy wybór kapsułek pasujących do Dolce Gusto ma firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką arabiki i robusty, jak również kawy skomponowane tylko ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką, mocną i wyrazistą Ristretto, delikatną i łagodną Cremosę oraz wywodzące się z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował także własne cappuccino (Capucci), gorzką ale delikatną kawę o aromacie włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację kawy i czekolady (Mokacci) oraz czekoladę na gorąco (Chocolat). Drudzy europejscy producenci kapsułek w tym systemie to m.in. portugalska firma Torrie, który produkuje smaczną czekoladę na gorąco oraz hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia nie licząc czekolady, produkuje również aromatyczną czarną kawę Intenso o intensywnym smaku, a także dwie jej dwie jej odmiany z dodatkiem mleka – Cortado, z którego można przygotować kawę o pojemności 40 ml, i Con Leche – napój o pojemności 120 ml.

Ceny zamienników kapsułek Nescafe Dolce Gusto?

Kapsułki pasujące do Dolce Gusto sprzedawane są w sklepach w niewielkich opakowaniach, zawierających dziesięć lub szesnaście porcji. Ich cena w sklepach online jest przeważnie o kilkanaście procent mniejsza, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości napojem już za niewiele ponad 1zł. Kapsułki pasują do większości dostępnych na polskim rynku ekspresów pracujących na systemie Dolce Gusto. Jeżeli jednak mamy wątpliwości, czy na pewno ich zastosowanie nie wpłynie źle na nasz sprzęt, zapytajmy o to sprzedawcę lub poszukajmy na stronie sklepu wykazu ekspresów zgodnych z kapsułkami z kawą, które chcemy kupić.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]