Zapomnij o problemach z dojazdem na Balice – korzystaj z parkingu przy lotnisku

parking przy Balicach, parking Balice tanio

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, lubianym przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. Jeśli wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego auta, lecz to rodzi pytanie: gdzie go zaparkować na czas naszego wyjazdu?

Zostaw auto pod opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o dowiezienie na lotnisko, a później o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu dużych portów lotniczych, np. w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się długoterminowe parkingi, na których niewielkim kosztem możemy zostawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione auta są ubezpieczone w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co oferują strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają również inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z walizkami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Kontakt z firmą:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]