Zapobiegnij rozszczelnieniom i stratom ciepła – o serwisie okien

Zapobiegnij rozszczelnieniom i stratom ciepła – o serwisie okien

Sprawdź, kto ma w swojej ofercie serwis okien Warszawa.

Regularnie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie utracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje wykwalifikowany serwisant? Kiedy warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, otwierane oraz uchylane okna są podatne na wszelkiego typu zniszczenia i wykrzywienia. Na kondycję okien oraz uszczelek niekorzystnie wpływają też warunki atmosferyczne – mróz i żar, śnieg czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w odpowiednim stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane czynności można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac zaleca się wezwać zawodowca. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację ciężko pracujących mechanizmów, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o stosowną izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczony zespół serwisu okien wykona również wymianę szyby w oknie.

Czemu należy korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwala zmniejszyć utratę ciepła nawet o 30%, co przekłada się na oszczędności na ogrzewaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła. Fachowiec zadba też o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez założenie specjalnych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]