Zabudowy przestrzenne – rozwiązania od polskiej firmy Gniotpol Trailers

Zabudowy przestrzenne – rozwiązania od polskiej firmy Gniotpol Trailers

Branża transportowa stale się rozwija, m.in. na skutek globalizacji, a także pojawiania się kolejnych rynków eksportu i importu. Z tego powodu wymaga również coraz to nowocześniejszych rozwiązań, w głównej mierze tych związanych z ulepszeniem procesów przewozu produktów. Założona w Polsce firma Gniotpol Trailers, będąca producentem zabudów samochodowych, od trzydziestu lat wychodzi naprzeciw permanentnie ewoluującym wymogom branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie –solo, BDF oraz kubaturowe

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest ekspertem w produkcji zabudów samochodowych. Firma produkuje zestawy solo (przykładowo z windą hydrauliczną przyspieszającą załadunek), kubaturowe (przyczepy dwu- i jednoosiowe) oraz BDF (do transportu intermodalnego). To także producent przyczep i pozostałych rozwiązań przygotowywanych i wytwarzanych na zamówienie dla niecodziennych kontrahentów, w tym wojska oraz jednostek specjalnych. Do produkcji stosowane są wyłącznie materiały wysokiej klasy, pochodzące od renomowanych dostawców. Doświadczenie nabyte na przestrzeni 30 lat pozwala spółce Gniotpol Trailers na tworzenie coraz to lepszych projektów na światowym poziomie, co poświadcza m.in. sukces chronionych patentem autorskich zestawów kubaturowych z linii 2504, opracowanych z myślą o przewozie szczególnie wymagających ładunków.

Producent zabudów samochodowych – kompleksowy serwis

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje również kompleksowe usługi serwisowe, zarówno w trybie stacjonarnym (we własnym warsztacie w Malni lub w paru autoryzowanych punktach), ale także mobilnym. W przypadku usługi mobilnej nieodzowne naprawy przeprowadzane są na obszarze krajów Unii Europejskiej w terminie określonym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba też o komfort konsumentów, którzy wykonują naprawy na własną rękę. Części zamienne do przyczep firmy są stale dostępne, co redukuje okres wyczekiwania na ich dostarczenie do minimum, dzięki czemu w dużym stopniu usprawnia to serwis zarówno mniejszych usterek, jak i przeprowadzenie poważnych napraw.

Pochodzenie fotografii – gniotpol-trailers.com.