Wymiana baterii i szybki w iPhone – kto wykona taką usługę?

serwis apple warszawa, wymiana szybki, wymiana baterii iphone

Tablety, telefony i laptopy są w dzisiejszych czasach niezbędnym elementem naszego życia prywatnego oraz zawodowego, dlatego nabywając te urządzenia z reguły staramy się wybierać te najbardziej niezawodne. Taką reputacją cieszą się od dekad urządzenia marki Apple, które pomimo dość dużej ceny w zestawieniu z produktami konkurencyjnych firm, z roku na rok zdobywają sobie setki tysięcy nowych nabywców. Jednakże nawet sprzęt najwyższej jakości może przestać należycie działać czy też zostać uszkodzony wskutek intensywnego używania. Ale nie świadczy to o tym, iż ot tak trzeba zamienić go na nowy – wystarczy wszak dostarczyć go do serwisu Apple.

Serwis iPhone Warszawa – jakie naprawy realizuje?

Kto korzystał z produktów Apple wie, że te urządzenia pracują bezawaryjnie przez wiele lat, ale nawet one nie są odporne na zniszczenia, które wynikają z ich nieuważnego użytkowania. Serwis iPhone Warszawa dzień w dzień otrzymuje prośby o wymianę szybki tylnej i przedniej, rozbitych w wyniku upadku urządzenia z wysokości, wymianę baterii, która z czasem zmniejsza swoją pojemność, a także wymianę innych delikatnych części jak niereagujący przycisk głośności lub popsute gniazdo ładowarki. Nasi fachowcy pomogą również w przypadku konieczności odzyskania ze smartfona straconych danych czy jego zalania.

Gdy wygaśnie gwarancja wybierz Serwis Apple Warszawa

Tak długo jak iPhone jest na gwarancji sporą część napraw bez problemu wykonamy w autoryzowanych serwisach producenta. Kłopoty zaczynają się po okresie gwarancyjnym, dlatego że naprawa nawet nieznacznych usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować niemałe wydatki, które nie każdy może ponieść. Całe szczęście na terenie naszego kraju, głównie w większych miejscowościach jak Warszawa, funkcjonują serwisy Apple wykonujące naprawy pogwarancyjne, w których fachowcy z wieloletnim doświadczeniem nawet w półgodziny są w stanie dokonać naprawę smartfonów tej firmy zarówno starej, jak i nowej generacji, sprzedawanych w okresie zeszłego dziesięciolecia, jak przykładowo:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6 Plus i 6S;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XS, XS MAX oraz XR;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone SE 2020;
– iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max.

Jeżeli w mieście twojego zamieszkania nie ma serwisu serwisu Apple zatem nie możesz przynieść smartfona do punktu samemu, poszukaj ekspertów, którzy podejmują się serwisu iPhone’ów przesłanych kurierem. Takim usługodawcą jest m.in. Wymiana Szybki Serwis Apple w Warszawie.

Kontakt z firmą:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555