Tworzenie sklepów internetowych – kilka słów o sklepie WooCommerce

Tworzenie sklepów internetowych – kilka słów o sklepie WooCommerce

Potrzebujesz szczegółowych informacji dotyczących sklepu WooCommerce? Wejdź na wpmagus.pl

Zamierzasz otworzyć sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną na WordPress, ale także jeśli nie posiadasz w ogóle strony www i musisz zacząć od podstaw, sklep WooCommerce jest trafnym rozwiązaniem.

Dlaczego warto stworzyć sklep WooCommerce?

Z uwagi na to, jak dużą popularność zdobyły strony tworzone w oparciu o WordPress, nie trudno zrozumieć fakt, że szybko pojawiła się wtyczka umożliwiająca na postawienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem tak nazywa się owa wtyczka, posiada moc atutów. Zupełnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można w prosty sposób spersonalizować z wykorzystaniem darmowych lub płatnych motywów, a jego obsługiwanie jest nieskomplikowane. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod przeróżne wyszukiwarki, co sprawia, iż jest większa szansa na uzyskanie wysokich pozycji w wynikach organicznych, a tym samym szybciej dać się znaleźć większej grupie odbiorców. Za sprawą użycia odpowiednich wtyczek rozrasta się także elastyczność sklepu. W paru krokach można w nim uruchomić płatności on-line i udostępnić klientom wykonanie przelewów za zamówienie przykładowo za pośrednictwem Przelewy24.pl bądź Transferuj.pl. WooCommerce daje również możliwość analizy sprzedaży (opracowanie różnego typu statystyk) oraz integracji z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – specjalista zadba o poprawną o semantykę kodu

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce rekomendujemy powierzyć specjalistom, którzy nie tylko zaadaptują dowolny szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale też zadbają o jego ochronę przed atakami hakerskimi, właściwą semantykę kodu sklepu i wykorzystanie tylko koniecznych, przetestowanych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści stworzą także blog, na którym w prosty sposób można przekazywać użytkownikom informacje o nowych towarach oraz promocjach albo zamieszczać poradniki i omówienia sprzedawanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]