Sprzedajesz nieruchomości? Zdobądź klientów dzięki wirtualnym spacerom 3D

Sprzedajesz nieruchomości? Zdobądź klientów dzięki wirtualnym spacerom 3D

Wirtualny spacer VR. Dowiedz się, kto może to sporządzić.

Wnętrza 3D to znakomity sposób na zaprezentowanie przyszłym klientom naszej nieruchomości, biura czy powierzchni usługowej, które planują np. wynająć. Dla większości klientów sposobność zobaczenia danego lokalu przed wyborem konkretnej oferty jest ogromnie istotna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć korzystną dla nas decyzję. Czym zatem są modele 3D oraz spacer wirtualny? Jak można użyć taką wizualizację do reklamy i dlaczego warto to robić? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Jakie zastosowanie ma wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to wykonany w oparciu o kilkanaście fotografii model 3D danego budynku, który oglądany jest niczym “domek dla lalek”. W tego rodzaju modelu widoczny jest rozkład wszystkich wnętrz, a my mamy możliwość go zbliżać, przesuwać i skupiać się na konkretnych pomieszczeniach. Model jest udostępniany klientom w wersji interaktywnej, dzięki temu mają oni wgląd do kompletnej bryły nieruchomości wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od opracowania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, można także wybrać interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. To najpopularniejszy wariant. Polega on na tym, iż oprócz przeglądania wyłącznie modelu 3D pomieszczeń, przykładowo siedziby firmy bądź hotelu, jesteśmy w stanie przenieść się pojedynczym kliknięciem do takiego wnętrza, a potem zacząć jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer VR umożliwia też przemieszczać się do sąsiednich wnętrz podobnie w rzeczywistym życiu.

Gdzie powinno się udostępnić wirtualny spacer VR?

Za pośrednictwem wnętrz 3D z wirtualnym spacerem zdołamy dokładnie zademonstrować odbiorcom wybraną nieruchomość i jej wnętrza. Tę metodę reklamy można użyć do zaprezentowania restauracji, hostelu albo pracowni, jak również w prosty sposób pokazać znacznemu kręgowi zainteresowanych jak “od środka” wygląda nasza firma. Wnętrza 3D możemy też wykorzystać, w trakcie sprzedaży budynku, by przyszli nabywcy byli w stanie wnikliwie przyjrzeć się nieruchomości.

Jest wiele argumentów, dla których opłaca się wykonywać modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Najistotniejszy z nich to opcja opublikowania ich na naszej stronie firmowej, w Google Maps lub udostępnianie ich w innych zalecanych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D daje też doskonałą możliwość przekonania klientado wybrania naszych usług. Osoby, które poznają bliżej nasze przedsiębiorstwo zaczną darzyć je dużo szerszym zaufaniem i zaczną postrzegać jako kompetentną markę. Jest to również znakomita metoda na zabłyśnięcie na tle rywalizujących z nami podmiotów, ponieważ aktualnie – pomimo szerokiej dostępności tej technologii – nie wszystkie firmy z niej korzystają. Model wnętrza 3D można zdobyć w prosty sposób — wystarczy powierzyć jego przygotowanie zawodowemu fotografowi.

Kontakt z firmą:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]