Sala na 18 urodziny – jak zorganizować niezapomnianą imprezę

Sala na 18 urodziny – jak zorganizować niezapomnianą imprezę

Potrzebujesz szczegółowych informacji o sali na 18 w Krakowie? Dobrze trafiłeś! Wejdź na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Częstokroć z okazji urodzin, imienin bądź niektórych rocznic nie urządzamy żadnych imprez z rodziną oraz przyjaciółmi, nie uznając, że jest to niezbędne. Jednak są takie kluczowe życiowe momenty, których odpowiednie celebrowanie jest niejako obowiązkowe, a jednym z nich jest niewątpliwie ukończenie 18 roku życia, innymi słowy – “osiemnastka”.

Wybierasz lokal na 18 urodziny – niech ma pojemną salą taneczną

Wraz z ukończeniem 18 lat następuje wiele zmian w życiu młodego człowieka. Może on w świetle prawa oddawać głos w wyborach, kupować i spożywać napoje alkoholowe, zaczyna płacić podatki oraz ubiegać się o posady urzędnicze. Jednak kończąc 18 lat z rzadka myśli się o tak odpowiedzialnych rzeczach – dla nastolatków na pierwszym miejscu jest możliwość urządzenia pamiętnej imprezy z kolegami. Da się kolejny raz urządzić “domówkę”, lecz czy zabawa w domu będzie się szczególnie wyróżniać na tle innych? Naturalnie, że nie. Dlatego lepszym wyjściem jest zarezerwowanie sali na osiemnastkę. Na ogół grupa przyjaciół postanawia wyprawić wspólne przyjęcie z te okazji, co wymaga znalezienia odpowiednio pojemnego lokalu, ale w tym samym czasie umożliwia obniżyć jednostkowe wydatki. Szukając miejsca na imprezę urodzinową skup się na salach oferujących dużą salę taneczną (z trudem bowiem można wyobrazić sobie zabawę bez tańca), jak również na lokalach, które kooperują z profesjonalną firmą cateringową, która przygotuje pyszne menu imprezowe. Pragniesz się bawić w plenerze? Wyszukaj lokal na urodziny z możliwością skorzystania z ogrodu – w gorące miesiące można rozłożyć w nim przestronny namiot i zorganizować zabawę z grillem.

O czym jeszcze należy pamiętać, kiedy organizujesz 18 urodziny?

Każdy ma świadomość, iż zabawa z okazji osiemnastych urodzin to impreza, na której młodzi dorośli piją alkohol. Powinno się z tego powodu obowiązkowo zadbać o to, aby osoby poniżej 18 roku życia, a przecież może ich być wiele pośród zaproszonych gości, nie miały możliwości skorzystania z napojów z alkoholem.

Szałowa dekoracja sali też jest niesłychanie ważna, aby goście całkowicie zanurzyli się w atmosferze zabawy. Zalecamy więc zdecydować się na lokal na urodziny, który zatroszczy się o udekorowanie przestrzeni według wytycznych solenizanta, jak również optymalnie rozstawi stoły z napojami oraz przekąskami.

Gdy już wspominamy o posiłkach, na takiej zabawie znakomicie sprawdza się menu typu finger food, składające się z niedużych przekąskach “jeden gryz”, które można skonsumować bez potrzeby siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dobierze menu zarówno do charakteru zabawy, jak i do finansów i zasobności portfela klienta.

Kontakt z firmą:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]