Przyjęcie ślubne w sali a może w pałacu?

Przyjęcie ślubne w sali a może w pałacu?

Na palacradziwillow.pl/oferta/wesela/ poznasz korzystną ofertę sali ślubnej w Krakowie.

Ślub i mające po nim miejsce wesele to dzień, o którym rodzina narzeczonych i sproszeni goście będę pamiętać przez wiele kolejnych miesięcy, a często wręcz lat. Jeżeli młoda para postanowi urządzać przyjęcie dla ogromnej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, jakiemu będzie musiała stawić czoło, jest wybranie najlepszej sali na wesele, w której goście będą bawić się w ten wyjątkowy wieczór w wygodnych warunkach.

Sala ślubna – zwróć uwagę na jej pojemność i odległość od kościoła

Poszukując lokalu na wesele nowożeńcy powinna rozważyć parę dość istotnych okoliczności. Przede wszystkim musi ustalić liczbę uczestników zabawy, aby mieć pewność, iż w zarezerwowanym domu weselnym bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć własne miejsce ich przy stole, ale istotne jest także, by mieli gdzie tańczyć. Oprócz tego nowożeńcy powinni sprawdzić w jakiej odległości od kościoła znajduje się sala weselna oraz czy dojazd do niej nie będzie utrudniony. Jeśli na ślub poproszeni są bliscy i znajomi z dalekich krańców Polski, wypada poszukiwać sali weselnej, w pobliżu której znajduje się bogata baza noclegowa. Kolejnym zagadnieniem jest sama organizacja wesela, a więc przystrojenie stołów, zamówienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej i ułożenie menu. Takie obowiązki mogą przerosnąć możliwości pary młodej, stąd warto szukać takich domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie całościowej organizacji przyjęcia weselnego.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – sale weselne na 130 gości

Narzeczeni z małopolski, zwłaszcza z okolic Krakowa, mogą wyprawić wesele w nadzwyczaj malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach biesiady weselne odbywają się od wielu dekad, a każde z nich ma olśniewającą oprawę. Pałac posiada cztery sale zdolne podjąć ponad setkę gości. Wesele może zostać zorganizowane też w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim będzie mogło bez trudu aż 350 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, że usytuowany jest raptem 12 kilometrów od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegową. Dojazd gości po ceremonii do Pałacu nie powinien zwykle trwać dłużej aniżeli pół godziny.

Kontakt z firmą:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]