Pozycjonowanie www w Krakowie – jak dotrzeć do klientów?

Pozycjonowanie www w Krakowie – jak dotrzeć do klientów?

Chcesz zlecić pozycjonowanie Krakow? Zajrzyj tu.

Popularność internetu oraz prostota wykorzystania go w celu wyszperania potrzebnych usług i produktów spowodowała, iż każda marka pragnie teraz wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo założenie strony www nie oznacza, że potencjalni klienci nas znajdą – najważniejsza jest wszak widoczność na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania. Mnóstwo małych firm, świadczących usługi wyłącznie na określonym obszarze albo nawet w jednym mieście, np. w Szczecinie bądź w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – daj się zauważyć w swoim mieście

Użytkownicy internetu szukając w wyszukiwarkach ofert sklepów albo usług stosują przeważnie frazy lokalne, to znaczy zawierających nazwę danego miasta, przykładowo “sklep obuwniczy kraków”, “masażysta kraków” czy “ciastkarnia kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla mniejszych przedsiębiorstw na zademonstrowanie swoich usług ewentualnym klientom, przebywającym na danym obszarze. Usługa pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych nie odbiega wiele od standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, że działania SEO ukierunkowane są na podniesienie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez przygotowanie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży tworzenia stron www i optymalizacji, pozycjonowania od ponad dekady. Przez te lata do głębi poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu regionalnym podmiotom poprawić widoczność ich stron firmowych i pozyskać nowych odbiorców. Oferujemy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie rozbudowę contentu, link building, a także optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a klient może przeglądać cyklicznie rezultaty pozycjonowania za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Kontakt z firmą:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]