Parking monitorowany przy lotnisku – samochód pod ręką zaraz po przylocie

Parking monitorowany przy lotnisku – samochód pod ręką zaraz po przylocie

Parking przy lotnisku Balice - sprawdź co może Ci zaoferować.

Największe zalety lotów samolotem, które sprawiły, iż tego typu transport zdobył duże uznanie, to szybkość, wygoda i możliwość trafienia także w najbardziej odległe zakątki świata. Wyjazd, którego częścią jest przelot samolotem, łączy się aczkolwiek z drobnymi uciążliwościami, z których największą jest bezsprzecznie konieczność dotarcia do portu lotniczego – a mnóstwo osób w tym celu musi przecież przebyć wiele kilometrów. Tak znaczną odległość najlepiej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednak zrobić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te i inne kłopoty związane z dotarciem do portu lotniczego własnym samochodem rozwiąże znalezienie monitorowanego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowych oraz lokalnych przewoźników.

Monitorowany parking przy lotnisku w Balicach – podróżuj spokojnie, twój pojazd jest bezpieczny

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód przygotować swoją podróż tak, aby do portu lotniczego dojechać swoim samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na prywatnym parkingu położonego obok samego lotniska. W trakcie wyjazdu nie muszą naturalnie martwić się o swój pojazd, bowiem parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Bezpieczeństwa naszych czterech kółek pilnować będą ochroniarze, a dodatkowe zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia możliwość telefonicznej rezerwacji, wobec tego nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca do zaparkowania. Teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest ogromnie przydatne w czasie silnych opadów deszczu czy też śniegu.

Parking przy lotnisku w Balicach – możesz liczyć na asystę jego zespołu

Jeżeli zdecydujemy się na ofertę parkingu strzeżonego w pobliżu lotnisku możemy liczyć też na liczne udogodnienia, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez problemów. Najistotniejszym z nich jest naturalnie możliwość skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Na dodatek kierowcy mogą liczyć na asystę obsługi parkingu w nagłych przypadkach, jak przykładowo rozładowanie akumulatora czy też obniżenie ciśnienia w oponach.

Kontakt z firmą:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]