Panoramy 360 wnętrz firmy pomogą w promocji biznesu

Panoramy 360 wnętrz firmy pomogą w promocji biznesu

Potrzebujesz wykonać zdjęcia 360 stopni? Świetnie trafiłeś! Skieruj się na www.fotografsv.pl.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to bardzo atrakcyjna i nowoczesna forma przedstawiania pomieszczeń przedsiębiorstw czy lokali usługowych. Z reguły spotykamy je przeglądając wizytówki Google Moja Firma oraz Google Street View, ale także napotykamy je na najpopularniejszym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on zamieszczanie na profilu firmy takiej interaktywnej fotografii. Jak więc możesz użyć zdjęcia panoramiczne do wyróżniania Twojej marki na Facebooku? Odpowiedzi prezentujemy w dalszej części tekstu.

Co wyróżnia sferyczne zdjęcia panoramiczne?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, które możemy oglądać pod wszystkimi kątami. Dowolne przesuwanie zdjęcia generuje wrażenie rzeczywistej obecności w oglądanym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku dają możliwość odwiedzenia lokalu, budynku bądź nieruchomości poprzez wybór kierunku, w którym spoglądamy. Fotografie tego typu wykonuje się z pomocą dedykowanych aparatów i aplikacji. Dla odbiorców to co odróżnia je od tradycyjnych fotografii cyfrowych to opcja kliknięcia na takie zdjęcie, a potem obrócenia go w wybranym kierunku.

Zdjęcia 360 stopni – promuj swój biznes

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to bardzo dobra metoda na popularyzację Twojego biznesu bądź firmy. Zdjęcia 360 stopni dają ogromne możliwości prezentacji wnętrza biura, lokalu gastronomicznego albo hostelu. Taka forma fotografii jest dużo bardziej interesująca oraz pomaga szczegółowo poznać konkretne punktem. Publikacja Panoram sferycznych na Facebooku będzie mieć pozytywny wpływ na postrzeganie naszej firmy przez klienta i zwiększy jego zaufanie do świadczonych przez nas usług, co zaowocuje znacznie większym prawdopodobieństwem, że je zamówi.

Zdjęcia 360 stopni warto udostępnić na Facebooku w szczególności jeśli prowadzimy biznes, który bazuje na najwyższej jakości pomieszczeniach (jak przykładowo sale konferencyjne czy hotel), ale również jeśli chcemy zademonstrować naszym klientom biuro, w którym działamy czy też zachęcić potencjalnych pracowników, aby skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej.

Do opracowania sferycznych zdjęć panoramicznych zatrudnij specjalistę!

Przygotowanie sferycznego zdjęcia panoramicznego, aczkolwiek teoretycznie można opracować na własną rękę, jednakże do celów biznesowych opłaca się wybrać wykwalifikowanego fotografa, który zajmuje się zawodowo interaktywnymi fotografiami. Dlaczego to najlepsze rozwiązanie? Polecenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje gwarancję stworzenia najlepszej jakości fotografii, które w dodatku będą bardziej przyjazne dla widza. Sama usługa nie jest też droga ani trudno dostępna. Fotografów polecanych przez Google do wykonania zdjęć 360 stopni wyszukamy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym wymienieni są tylko Ci fotografowie, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google oraz opublikowali wyznaczoną ilość prawidłowych zdjęć 360 stopni.

Kontakt z firmą:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]