Opieka nad grobami

Opieka nad grobami

Potrzebujesz sprawdzić, kto ma w swojej ofercie sprzątanie grobów Kraków? Nie zwlekaj! Koniecznie wejdź na http://tinyurl.com/hf5kvx3.

Wygląd grobów naszych krewnych jest świadectwem naszej pamięci. Często jednak nie znajdujemy chwili, by się nimi zaopiekować – także, jeśli pomniki zlokalizowane są w tym samym miejscu, gdzie żyjemy. Największe trudności stają się naszym udziałem zaś, kiedy naszych krewnych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to jednak, że groby muszą zostać zaniedbane – doskonałym wyjściem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Czemu powinniśmy zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na taką pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze firm łatwo znaleźć również osoby schorowane, które na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często oferują także inne usługi, takie jak montaż ławeczek oraz doradztwo przy załatwieniu przedłużenia opłaty oraz poprawienia napisów.

Koszty opieki nad grobami

Ceny, jakie należy opłacić specjalistom opiekującym się miejscami spoczynku naszych najbliższych są naprawdę różne. Zależne są w szczególności od zakresu usług – gdy wybieramy tylko pojedyncze sprzątanie, zapłacimy od 30 do 40 zł. Jeśli natomiast zależy nam, by firma czyściła nagrobek regularnie, musimy pogodzić się z wydatkiem około 400 PLN co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, że koszty zależne są także od rozmiarów grobów, zaś najdroższe będzie utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Kontakt z firmą:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]