Duże imprezy firmowe i rodzinne nie obędą się bez profesjonalnego cateringu

Duże imprezy firmowe i rodzinne nie obędą się bez profesjonalnego cateringu

Dalsze informacje o cateringu na dowóz na lastrada.pl.

Kiedy organizujesz ważne wydarzenie prywatne lub biznesowe, na które spraszasz sporą liczbę uczestników, zazwyczaj nie dasz rady na własną rękę zatroszczyć się o poczęstunek dla gości. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując popularne przekąski i napoje w najbliższym sklepie – duże imprezy najczęściej potrzebują dopracowanej oprawy również w sferze potraw. Wszak nie przystoi rozstawić na stołach uczestników samych ciasteczek oraz oranżady. W takich wypadkach dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi cateringu.

Usługi cateringowe – bądź otwarty na sugestie

Podmioty oferujące usługi cateringowe przeważnie świadczą parę jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany głównie z okazji urodzin, chrztów czy ślubów, catering dla firm i catering świąteczny, innymi słowy przygotowanie dań wigilijnych. Oferty te są dobrze dostosowane do charakteru poszczególnych eventów, przez co zwykle różnią się m.in ceną i wachlarzem potraw sugerowanych w ramach usługi. Decydując się na skorzystanie z usługi cateringu trzeba pamiętać, by w kontakcie z usługodawcą jasno zaprezentować swoje oczekiwania, lecz przy tym być także otwartym na jego wskazówki. Przecież dla caterera pomoc w organizacji eventów przeróżnego rodzaju to codzienność, zatem doświadczenie nabyte w tej branży umożliwia mu podpowiadanie rozwiązań, które przypadną do gustu większości naszych gości.

Zamówienie cateringu pozwala zaoszczędzić czas

Przygotowanie poczęstunku nawet dla małej ilości gości jest ciężkim zadaniem, szczególnie wówczas, jeśli musimy wykonać to w pojedynkę. Zamówienie usługi cateringowej to więc spora oszczędność czasu, który przyda się na koordynację innych istotnych elementów eventu. Daje to też sposobność zaserwowania uczestnikom wyjątkowych potraw przygotowanych przez doświadczonych szefów kuchni. Trzeba jednocześnie podkreślić, że istotnym przymiotem potraw, które przygotowują firmy cateringowe, jest nie tylko doskonały smak, ale również ich prezentacja na talerzu. Oprócz tego firmy, które zajmują się obsługą dużych imprez posiadają też własny zespół zawodowych kelnerów.

Kontakt z firmą:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]