Długoterminowy parking monitorowany w Balicach – wygoda i bezpieczeństwo

Długoterminowy parking monitorowany w Balicach – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko Kraków parking długoterminowy. Więcej na http://bit.ly/2RC0wGJ.

Jedziesz na wczasy za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Sprawdź, czy pozostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Parking – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Balicach to jedno z największych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Naszym kraju. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez 24 godziny na dobę, długoterminowego parkingu, zlokalizowanego bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa pozostawionych aut pilnuje monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, iż osoby niepowołane nie będą miały możliwości dotarcia do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to dobre rozwiązanie dla pasażerów ze znaczną ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich walizek w pociągu bądź autobusie miejskim.

Parking długoterminowy – czy warto korzystać takiej usług?

Ogromną zaletą parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są atrakcyjne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie 1000 metrów od lotniska. Panda Parking świadczy również bezpłatny przewóz pasażerów prosto pod terminal – trwa to jedynie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja punktu parkingowego jest możliwa przez internet bądź przez telefon – ekspresowo i bez problemów, a odwołanie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można wykonać gotówką (w złotówkach i euro) bądź przelewem. Dodatkowym pozytywem jest także bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, a także możliwość skorzystania z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach to gwarancja komfortu oraz bezpieczeństwa pojazdu.

Kontakt z firmą:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]