Catering na imprezę – postaw na profesjonalną usługę

Catering na imprezę – postaw na profesjonalną usługę

Pragniesz poznać więcej informacji o cateringu na imprezy? Skieruj się na https://lastrada.pl/catering-eventowy/.

Lato obfituje w nadzwyczaj popularne ostatnio pikniki firmowe czy eventy w plenerze, ale właściwie przez cały rok w przeróżnych punktach kraju odbywają się gale, benefisy albo sympozja. Takie imprezy potrzebują stosownej oprawy, której niezbędną częścią są profesjonalnie przyrządzane i zaserwowane posiłki. Najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu oferującego wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Smaczne potrawy, doświadczeni kelnerzy – o cateringu na imprezy

Zdecydowałeś się już na punkt, gdzie zorganizujesz piknik lub masz zabookowaną salę na event? To świetnie! W tym momencie jednakże powinieneś zadbać o to, aby uczestnicy eventu mieli dostęp do apetycznych przekąsek, napojów oraz ciepłych potraw. Miej na uwadze, że podczas ważnych wydarzeń w złym tonie jest ustawić stoliki z cateringiem gdzieś na uboczu i oczekiwać, iż goście obsłużą się samodzielnie. Liczy się cała oprawa – przemyślany rozkład stołów, gustowne akcenty dekoracyjne, jak również poprawne ułożenie zastawy i sztućców. Goście eventu niewątpliwie będą też pod wrażeniem, jeśli potrawy będą podawać im profesjonalni kelnerzy, a posiłki będą prezentować się na talerzu niczym w topowych restauracjach.

Czy warto skorzystać z usług cateringu na imprezy?

Zaletą korzystania z oferty cateringu na imprezę jest bez wątpienia to, że wynajęta ekipa nie tylko przygotuje apetyczne posiłki, ale też szczegółowo zadba o całą jego oprawę. Potrawy i przekąski zostaną dowiezione w wyznaczoną lokalizację, ekipa firmy cateringowej ustawi oraz udekoruje stoliki, a później wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać obecnych w czasie bankietu. Na życzenie kontrahenta, jeżeli pozwoli na to wyposażenie wynajętej sali, szefowie kuchni mogą wzbogacić imprezę popisem tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną okazją, by przyjrzeć się na żywo jak pracują profesjonalni kucharze. Należy zatrudnić firmę cateringową, która działa w branży od lat i która jest biegła w organizacji i obsłudze rozmaitego rodzaju wydarzeń, zarówno tych niewielkich, jak i liczących setki gości. W toku ustalania niuansów oferty zasugeruje ona, które napoje, przekąski oraz dania perfekcyjnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie swój sprzęt na miejsce wydarzenia.

Kontakt z firmą:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]