Aktualizacja CMS i wtyczek – o usłudze opieki technicznej WordPress

aktualizacja wordpress, opieka techniczna wordpress

WordPress, który został stworzony przede wszystkim jako platforma blogowa, w mgnieniu oka stał się jednym z najczęściej wykorzystywanych systemów zarządzania treścią. Z uwagi na fakt, iż bez trudności można przyswoić sobie zasady jego obsługi, a zarazem jest bardzo szybki, używa się go w tej chwili do projektowania sklepów e-commerce oraz skomplikowanych stron. Jednakże ten CMS bywa powodem niemiłych niespodzianek, toteż istotną i potrzebną usługą staje się opieka techniczna nad stroną www.

Dlaczego trzeba polecić utrzymanie WordPressa specjaliście?

Podstawą bezpieczeństwa strony jest niewątpliwie zaktualizowanie jej do aktualnej edycji WordPressa. Częstokroć jednak przedsiębiorstwa po utworzeniu strony lekceważą cykliczne wdrażanie nowych wersji CMS-a bądź aktualizacji używanych wtyczek, przez co wystawiają stronę na ataki cyberprzestępców bądź infekcję przez malware. Dodatkowo, mimo iż WordPress jest nadzwyczaj nieskomplikowanym CMS-em, jego aktualizowanie może wiązać się z niezamierzonymi kłopotami z należytym działaniem sklepu czy strony. Tym samym ważne jest, żeby działanie to przeprowadzała zawsze osoba biegła w WordPressie, a jeśli nie mamy w firmie oddziału technicznego, należy zlecić utrzymanie WordPressa specjaliście.

Opieka nad stroną – oferta dla dużych i małych firm oraz blogerów

Usługa aktualizowania WordPressa to oferta adresowana przede wszystkim do klientów biznesowych, tak małych jak i większych firm, którym zależy na skutecznym i trwałym funkcjonowaniu ich strony, a także zabezpieczeniu jej baz danych i zasobów. Usługa ta pomocna jest również blogerom i freelancerom mającym prywatne strony www. W elementarnym pakiecie oferty zawarta wykonanie aktualizacji WordPressa, wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych oraz likwidowanie skutków infekcji. W wyższych pakietach oferowane są również przeróżnego rodzaju monitoringi (przykładowo logowań użytkowników, zmian wtyczek oraz zmian treści).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]