Kurs modelowania w Blenderze 3D – nie tylko dla profesjonalistów

Kurs modelowania w Blenderze 3D – nie tylko dla profesjonalistów

Szukasz aktualnej oferty kursu Blender? Idealnie trafiłeś! Zajrzyj na domin-krakow.pl.

Świat rysunku bez ustanku się przekształca i coraz częściej artyści odchodzą od dotychczasowych metod na rzecz tworzenia swoich dzieł tylko cyfrowo. Współczesne aplikacje graficzne dają twórcom nie tylko swobodę sporządzania dzieł 2D, ale też modelowania obiektów 3D. Inicjacja nauki modelowania 3D nie generuje obecnie ogromnych wydatków – każdy może przecież ściągnąć program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia animacji i obrazów 3D, a który zarazem jest zupełnie darmowy.

Kursy modelowania 3D polecamy w małych grupach

Korzystanie z każdej aplikacji można opanować na własną rękę, lecz proces ten ciągnie się w takim przypadku dłużej i nieraz bywa niesłychanie irytujący. Dlatego też partycypacja w kursie modelowania 3D przyniesie wiele korzyści przede wszystkim tym, którzy niedawno odkryli Blender 3D. Oswajanie się z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami czy nakładanie rozmaitych efektów i tekstur na modelowany przedmiot przebiegnie szybciej, jeśli będzie prowadzone pod okiem doświadczonego pedagoga. Dydaktyk na bieżąco prowadzi korektę modeli wykonywanych przez uczestnika kursu pokazując detale, które trzeba poprawić i proponując ku temu odpowiednie rozwiązania. Jak w wypadku każdego kursu najlepiej, żeby był on prowadzony w jak najmniej licznych zespołach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla artystów jak i pasjonatów 3D

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest dzisiaj umiejętnością poszukiwaną i poważaną zwłaszcza w branży filmowej, projektowej i gier wideo. Opanowanie oprogramowania Blender 3D poszerza tym samym przyszłe perspektywy zawodowe. W czasie kursu tworzy się pierwsze zaawansowane dzieła, które później można bez obaw umieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to jednakże, iż kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo np. w branży filmowej i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Duża liczba uczestników tego rodzaju warsztatów to po prostu artyści i miłośnicy animacji chcący rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności czy też spróbować nowych form ekspresji.

Kontakt z firmą:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]