Kurs gotowania dla dzieci rozwijają kreatywność

Kurs gotowania dla dzieci rozwijają kreatywność

Oferta warsztatów kulinarnych dla dzieci Kraków w dobrej cenie. Sprawdź co dla Was mamy.

Dzieci kochają asystować nam w gotowaniu – podawać i wybierać składniki bądź dekorować ciasta. Chciałabyś wykorzystać fascynację Twojej pociechy? Sprawdź kursy gotowania dla dzieci. Z tego wpisu dowiesz się, czego dotyczą takie lekcje.

Kurs gotowania dla dzieci – dlaczego warto wysłać na niego maluchy?

Warsztaty kulinarne dla dzieci są przeznaczone dla pociech w przedziale wiekowym od sześciu do dziesięciu lat. W czasie warsztatów dzieci uczą się samodzielności oraz rozwijają swoją pomysłowość i co jest niezwykle ważne – zdobywają pożyteczne umiejętności. A równocześnie wspaniale się bawią. Nauka smacznych przepisów, dobieranie oraz mieszanie ingredientów oraz łączenie niecodziennych smaków – to wszystko sprawia, że dzieci ochoczo gotują i i zachowują się bardziej świadomie w kuchni. Dzieci poznają również reguły, jakie stosuje się w kuchni, co pozytywnie wpływa na ich bezpieczeństwo podczas kucharzenia. W warsztatach mogą również partycypować rodzice, jest to więc wspaniała okazja do spędzenia wspólnie popołudnia z potomkiem. Rodzice mogą śledzić kulinarne osiągnięcia swoich dzieci, a potem skosztować tego, co udało się stworzyć.

Warsztaty kulinarne dla dzieci – nawet dla krnąbrnych maluchów

Zajęcia trwają trzy godziny zegarowe i odbywają się w Krakowie. Podczas warsztatów uczestnicy przygotowują danie główne i deser. Młodzi wielbiciele kuchennego rzemiosła mogą wybrać przysmaki kuchni włoskiej – spróbować swoich sił w pieczeniu udekorowanej świeżymi dodatkami, pachnącej tradycyjnej pizzy, ewentualnie przygotować wyborny makaron na słono lub słodko. W czasie warsztatów grupa przygotowuje też wyborny deser – mus z lodami truskawkowymi i mascarpone. Nauka poprzez uczestnictwo w zabawie to świetna metoda na spędzenie wolnego czasu, a samodzielne przygotowywanie ukochanych posiłków daje dzieciom wiele satysfakcji. Nawet bardzo krnąbrny maluch będzie z zaangażowaniem uczestniczył w pieczeniu smacznej pizzy czy dekorowaniu deseru. Warsztaty kulinarne dla dzieci są nadzorowany przez wykwalifikowanego szefa kuchni, który posiada wieloletnią praktykę oraz bardzo dobre nastawienie do maluchów.

Kontakt z firmą:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]