Intensywne warsztaty dla przyszłych studentów – kurs rysunku

Intensywne warsztaty dla przyszłych studentów – kurs rysunku

Na domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/ odnajdziesz pełną ofertę kursu rysunku dla dzieci Kraków.

Uwielbiasz rysować i chciałbyś nabyć nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Architektury na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse na studia na wybranej uczelni w kraju lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują życzliwą atmosferę oraz najlepsze rezultaty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, a także konsultacji online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o pasjonatach, którzy chcą realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. malarstwo albo grafika. Z kursów tego typu korzystają także osoby zainteresowane projektowaniem wnętrz, digital designem czy wzornictwem przemysłowym. Znakomitym pomysłem na wykorzystanie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które umożliwiają opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje także rysunek dla młodzieży 13-16, kurs rysunku architektonicznego, digital painting oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy natrafi warsztaty dopasowane do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto się zapisać?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może chcesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co z pewnością zaprocentuje za kilka lat. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko doradzają, ale także inspirują. Zapisz się na kurs rysunku!

Kontakt z firmą:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]