Czego można się nauczyć na kursie digital painting?

Czego można się nauczyć na kursie digital painting?

Kurs digital painting - tutaj dowiesz się więcej o korzystnej ofercie.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która obecnie zdobywa coraz na popularności i jest wszechstronnie używana m.in. w filmie, reklamie i grach komputerowych. Chciałbyś rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętności, dzięki którym będziesz tworzyć fantastyczne postaci, rozwijać koncept wyimaginowanych światów, a także obrabiać grafikę w programach graficznych. Kurs obejmuje również kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – jaki ma program?

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz w tygodniu, a w ich toku kursanci poznają działanie programów graficznych, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak używać warstw i masek, wykorzystywać światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing umożliwiają osiągnięcie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą profesjonalną poradą, dokonują korekty i pomagają uczestnikom kursu tworzyć najpiękniejsze rysunki cyfrowe.

Do kogo adresowany jest kurs digital painting?

Na kurs digital paintingu mogą zapisać się osoby powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o amatorach, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z grami komputerowymi, filmem, animacją i reklamą.

Kontakt z firmą:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]