Wynajem szalunków – dlaczego warto?

Wynajem szalunków – dlaczego warto?

Wszystko o wypożyczalni szalunków znajdziesz na abcszalunki.pl/wynajem/

Szalowanie jest wymieniane wśród najczęściej wykorzystywanych w budownictwie technik. Na czym się opiera? Szalunek to swego typu forma, w którą wylewany jest beton – zazwyczaj przy wykonywaniu fundamentów. Szalunki zwykle budowane są z drewna, jednak łatwo zaobserwować też konstrukcje zrobione z metalu, a czasem również tworzyw syntetycznych. Pozostałymi istotnymi elementami szalunków są dźwigary i podpory, które umożliwiają wypracowanie odpowiednich efektów. Niestety z uwagi na spore koszty nie wszystkie ekipy remontowe mają własne szalunki. Jeśli okażą się potrzebne, mogą wszak zwyczajnie je wypożyczyć – tym bardziej, iż wynajem szalunków to aktualnie naprawdę popularna usługa.

Kiedy postawić na wynajem szalunków?

Zakup własnych szalunków okaże się trafionym pomysłem dla firm często otrzymujących zadanie budowy fundamentów, ponieważ jak przed momentem nadmieniliśmy, są one do tego absolutnie potrzebne. Jeśli zaś wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą działalnością naszej firmy, dobrze sprawdzić atuty, które oferuje nam wynajem szalunków. Czemu powinniśmy go wybrać? Przede wszystkim z powodów ekonomicznych – wynajęcie szalunków parę razy w sezonie jest bardziej korzystne niż ich kupno. Dobrze nadmienić także o komforcie, ponieważ przechowywanie rzadko wykorzystywanych szalunków może generować spore wydatki.

Jaka firma zapewni wynajmem szalunków?

Jeżeli postawimy na wynajem szalunków, powinniśmy dobrze zastanowić się nad tym, jaka firma nam je zapewni. W jaki sposób ją znaleźć? Warto wybrać ofertę firmy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla firm budowlano-remontowych – dzięki temu zyskamy pewność, że szalunki okażą się wytrzymałe oraz funkcjonalne. Naprawdę ważna okaże się też obsługa klienta – w przypadku, kiedy zbliża się termin rozpoczęcia robót nie możemy zaakceptować opóźnienia. W razie wątpliwości dobrze natomiast wejść do internetu, by sprawdzić, co o usługach danego przedsiębiorstwa piszą poprzedni klienci.

Kontakt z firmą:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]