Szukasz nowoczesnych pokryć dachowych? Sprawdź ofertę Regamet!

Szukasz nowoczesnych pokryć dachowych? Sprawdź ofertę Regamet!

Więcej o ofercie producenta blachodachówek na regamet.pl.

Stosowane przez dziesiątki lat standardowe dachówki ceramiczne i betonowe na powrót wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe wykonane z blachy. Liczne zalety tych ostatnich przyczyniły się do tego, iż są one rekomendowanym rozwiązaniem nie tylko dla finalnego odbiorcy, ale też dla deweloperów.

Pokrycia dachowe z blachy – mniejszy ciężar na konstrukcji dachu

Blachodachówki zdobywają rynek pokryć dachowych z kilku względów. Przede wszystkim są dużo lżejsze niż dachówki ceramiczne, co przekłada się na mniejsze obciążenie konstrukcji dachu, a przy tym także ułatwia transport oraz wyładunek tych elementów. Budowa profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, iż ich montaż jest nie tylko łatwy, ale i mniej czasochłonny niż montaż dachówek ceramicznych, które są zdecydowanie mniejsze, przez co ich równe rozstawienie zabiera przeważnie o wiele więcej czasu. Następną istotnym atutem pokryć dachowych z blachy jest swoboda dopasowania ich do praktycznie rzecz biorąc każdej, również niezwykle skomplikowanej, konstrukcji dachu, bo blachodachówkę można bez trudu dociąć na wymiar. Pokrycia dachowe z blachy świetnie się prezentują zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i perfekcyjnie komponuje się ze starszymi obiektami, zwłaszcza, że bardzo przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Nowoczesne blachodachówki wyróżniają się także lepszą szczelnością. Poza tym łatwo je doczyścić. Tak naprawdę wystarczy do tego odpowiednio delikatna szczoteczka i spłukanie wodą, a w razie silnych zabrudzeń – środek do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – duży wybór blachodachówek oraz blach trapezowych

By nabyć pokrycia dachowe wysokiej klasy nie musisz daleko się rozglądać. Na polskim rynku od 3 dziesięcioleci działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się obszerny asortyment paneli dachowych, blachodachówek i blach trapezowych. Produkty te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych producenta, rozsianych na obszarze czterech województw południowo-wschodniej Polski: świętokrzyskiego, lubelskiego, podkarpackiego oraz małopolskiego. Produktem flagowym marki REGAMET są panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), cechujące się podwyższoną odpornością na korozję, uszkodzenia mechaniczne, a także powstawanie porysowań. Firma Regamet kładzie nacisk kompleksową obsługę klienta, wobec tego nie licząc swoich produktów oferuje dodatkowo akcesoria dachowe (między innymi systemy rynnowe czy okna dachowe), jak również dachówki ceramiczne i betonowe innych znanych producentów.

Kontakt z firmą:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08