Górskie wyprawy tylko z doświadczonym przewodnikiem

Górskie wyprawy tylko z doświadczonym przewodnikiem

Jesteś zainteresowany pełną ofertą górskich wypraw? Nie czekaj! Zajrzyj na www.exploruj.pl.

Lubisz sporty ekstremalne oraz zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś czynnym podróżnikiem doceniającym solidnie opracowane i bezpieczne eskapady w gronie doświadczonych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne szczeble trudności

Planujemy trekkingi, które prowadzą na szczyty niemal każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do zwolenników górskiej turystyki, zarówno przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które cenią czynny wypoczynek i mogą się pochwalić pewnym doświadczeniem w podobnych ekspedycjach. Żeby wziąć udział w wyprawie niezbędna jest świetna kondycja fizyczna, jak również odpowiedni stan zdrowia. Planowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy warianty o różnym stopniu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające i o poziomie umiarkowanym. Ostatni wariant to oferta dla podróżnych wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w wyprawach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4000 m n.p.m. Wysokim poziomem trudności cechują się wyprawy bardzo wymagające, które przeznaczone są dla osób o szerokich umiejętnościach i znacznej tężyźnie fizycznej.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają silne doznania. Umożliwiają zarazem realizację marzeń i poznanie swoich reakcji w ciężkich warunkach. Exploruj.pl zatrudnia kompetentnych liderów i przewodników znających naturę górskiego terenu, ale również entuzjastycznie dzielących się swoją wiedzą z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni również zminimalizować potencjalne zagrożenie w ekstremalnych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Andy oraz Himalaje.

Kontakt z firmą:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]