Gdzie kupić akcesoria jeździeckie?

Gdzie kupić akcesoria jeździeckie?

Kompletną ofertę sklepu jeździeckiego online przejrzysz na horse-trade.pl.

Internetowe sklepy z akcesoriami jeździeckimi przybierają na popularności, ponieważ oferują duży wybór produktów w konkurencyjnych cenach. Jednym z prężnie działających sklepów internetowych jest Horse-Trade.pl. Jakie artykuły oferuje?

Akcesoria jeździeckie – internetowy sklep jeździecki

Internetowy sklep dla koni Horse-Trade.pl oferuje zarówno produkty przeznaczone dla koni, jak i artykuły jeździeckie. Firma mieści się w Krakowie, a oprócz sprzedaży w internecie, spółka prowadzi również sklep tradycyjny. Wśród szerokiej oferty na szczególne wyróżnienie zasługuje profesjonalna odzież dla jeźdźców – ocieplane legginsy, bryczesy, kurtki, kaski i toczki, ostrogi, obuwie, rękawiczki jeździeckie, koszulki czy czapsy. W ofercie dostępne są również siodła, derki, owijki, ochraniacze, wędzidła, wodze, czapraki oraz wiele innych produktów przeznaczonych dla koni. Warto także wymienić artykuły do pielęgnacji ogona i grzywy – wysokiej jakości szczotki, grzebienie, a także specjalne preparaty.

Internetowy sklep dla koni – dlaczego warto skorzystać z jego usług?

Sklep jeździecki Horse-Trade.pl dostarcza swoim klientom nie tylko wysokiej jakości akcesoria jeździeckie, ale posiada w sprzedaży także produkty wyspecjalizowane, które trudno jest znaleźć w tradycyjnych sklepach sportowych. Zwolennicy jazdy konnej znajdą tutaj m.in specjalistyczne pasze, elektrolity, witaminy i suplementy dla koni, które pozwalają zadbać o zdrowie zwierząt, wspomagając układ oddechowy, pokarmowy oraz odporność. W ofercie dostępne są również witaminy i minerały na sierść i kopyta, a także smakołyki.

Kontakt z firmą:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]