Garderoba miłośnika jazdy konnej – bryczesy

Garderoba miłośnika jazdy konnej – bryczesy

Jeśli chcesz zamówić spodnie bryczesy, kliknij tutaj

Jazda konna wymaga nie tylko ogromnych pokładów cierpliwości, wielu wyrzeczeń i godzin pracy, ale także odpowiedniej odzieży, która nie będzie krępować ruchów. Potrzebujesz nabyć wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Ogromny wybór asortymentu znajduje się w sklepie Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Wyróżniają się brakiem ciasnych szwów tam, gdzie nogi stykają się z siodłem, co minimalizuje ryzyko otarć naskórka. Dobrze wykonane bryczesy do jazdy konnej powinny być obcisłe i elastyczne, a przy tym nie krępować ruchów i pozwalać na komfortową jazdę w każdych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy wykonane z materiałów najwyższej jakości – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z lycrą, dzięki którym jeździec czuje się w pełni swobodnie.

Jak dobrać najodpowiedniejsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być przede wszystkim dopasowane do budowy ciała jeźdźca i uwzględniać jego indywidualne potrzeby. Poszukując właściwych spodni jeździeckich warto sprawdzić czy posiadają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który może być wykonany z skóry ekologicznej, silikonu, ewentualnie innych materiałów dających porządną przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej pełny, który obejmuje też uda i łydki, lub kolanowy. Oddzielną kategorią spodni są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one posiadać warstwę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które zapewniają komfort termiczny podczas jazdy. Istotne są także walory użytkowe – elastyczne zakończenia nogawek czy liczne kieszenie.

Kontakt z firmą:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]