Reklama zewnętrzna i wewnętrzny biuletyn – projekt gazety firmowej

Reklama zewnętrzna i wewnętrzny biuletyn – projekt gazety firmowej

Na tej stronie otrzymasz rzetelną pomoc profesjonalisty w dziedzinie wykonania biuletynu firmowego.

Firmowy biuletyn to bardzo dobry sposób komunikacji między poszczególnymi działami, ale też działanie marketingowe. Zastanówmy się więc, jakie treści można zamieścić w takim biuletynie i dlaczego warto zdecydować się na ten rodzaj komunikacji.

Projekt gazety – biuletyn wewnętrzny i zewnętrzny

Firmowy biuletyn może pełnić rozmaite funkcje. Kluczową jest komunikacja wewnętrzna – pisanie o osiągnięciach, chwalenie się ponadprzeciętnymi wynikami, wywiady z przodującymi pracownikami. Takie broszury mają kluczowy wpływ na funkcjonowanie całej firmy, ponieważ znakomicie motywują personel. Dzięki temu pracownicy są bardziej skorzy do współpracy ze sobą, czują się dumni ze swojego miejsca pracy, a ich codzienne obowiązki przynoszą im więcej satysfakcji. Statystyki pokazują, że korporacyjny biuletyn sprawia, że członkowie załogi utożsamiają się z wytwarzanymi artykułami, podnosi się też poziom zdrowej rywalizacji. Ogromnym atutem jest także likwidowanie błędów komunikacyjnych pomiędzy pionami, które są częstą przyczyną sporów w wielu przedsiębiorstwach. Gazeta firmowa gwarantuje także całkowitą jawność strategii przedsiębiorstwa.

Projekt gazety – zwiększ zyski

Oczywiście gazeta korporacyjna to również świetna forma marketingowa. Gazetka może dotrzeć do czytelników takich jak: konsumenci, firmy z tej samej branży, organizacje polityczne, urzędy. Korporacyjny biuletyn dzięki temu realizuje cele promocyjne, zwiększa zyski, a także wspiera działania z zakresu public relations. Myśląc o stworzeniu korporacyjnego biuletynu powinniśmy w pierwszej kolejności zaangażować pracowników do tworzenia treści i przemyśleć sprawy związane z wydawaniem broszury. Można w tym zakresie skorzystać z usług specjalistów (np. studiów graficznych), którzy zrobią projekt gazety, zaplanują ilość stron i zajmą się wydaniem. Z ich pomocą firmowy biuletyn z pewnością wypełni swoją misję.

Kontakt z firmą:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]