Chcesz zwiedzić ciekawe miejsca w Małopolsce? Koniecznie sprawdź ten portal!

Chcesz zwiedzić ciekawe miejsca w Małopolsce? Koniecznie sprawdź ten portal!

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o ciekawych miejscach w Małopolsce, przeczytasz na https://visitmalopolska.pl/pl/strona-glowna.

Chociaż małopolskie jest jednym z najmniejszych polskich województw, ma ono sporo do zaoferowania zarówno odwiedzającym z innych części kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu dużo, stąd zdarza się, że trudno znaleźć coś dla siebie w zalewie informacji o godnych odwiedzenia zabytkach oraz bieżących imprezach sportowych bądź kulturalnych w Małopolsce.

Najpiękniejsze miejsca w Małopolsce – odwiedź serwis opracowany specjalnie dla turystów

By przedstawić zwiedzającym ciekawe miejsca turystyczne tego województwa, stworzono serwis visitmalopolska.pl. Dostarcza on informacji nie tylko o najpiękniejszych zabytkach oraz miejscach w tym województwie, jak również o pokazach i wydarzeniach kulturalnych, folklorystycznych czy sportowych organizowanych na jego obszarze. Portal prowadzi Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w ramach projektu MSIT, a więc Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Co znajdziemy w witrynie? Osoby myślące o przyjeździe do Małopolski już na głównej stronie zauważą mapę, na której ekspresowo wyszukają Centra Informacji Turystycznej, kempingi, pensjonaty i hotele oraz zabytki i muzea zlokalizowane w różnych punktach województwa. Serwis pomaga zaplanować wizytę na południu Polski również pod względem logistycznym, podając informacje zarówno o parkingach i wypożyczalniach aut, jak i o lotniskach i dworcach kolejowych. Ponadto dla osób, które z różnych powodów nie mogą zobaczyć Małopolski na własne oczy, serwis przygotował wirtualne spacery prezentujące m.in. piękno małopolskiego folkloru, Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO oraz atrakcje narciarskie.

Portal o atrakcjach turystycznych Małopolski z myślą o obcokrajowców

Strona visitmalopolska.pl nie zaniedbuje także turystach z zagranicy, którzy ochoczo zjeżdżają do Krakowa, Zakopanego oraz pozostałych ciekawych miejscowości. Komunikaty dodawane na stronie publikowane są wobec tego w języku angielskim, ale także w m.in w języku hiszpańskim, rosyjskim i niemieckim, francuskim. Nadzwyczaj pomocny dla cudzoziemców może być także dział Rozmówki, w którym poznają kluczowe słowa i zwroty, które pomogą im dogadać się z Polakami w różnorodnych sytuacjach, które mogą się im przydarzyć w trakcie wizyty naszym kraju. Zagraniczni podróżnicy znajdą tu wykaz konsulatów oraz ambasad zlokalizowanych na terenie województwa małopolskiego.

Kontakt z firmą:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego