Oświetlenie do autobusów i pojazdów specjalnych – kto je produkuje?

Oświetlenie do autobusów i pojazdów specjalnych – kto je produkuje?

Producent oświetlenia dla automotive i mobility - z bezkonkurencyjną ofertą zapoznasz się na oeindustry.com.

Szczególnie istotnym elementem bezpieczeństwa podróży jest oświetlenie samochodowe. Nieprawidłowe ustawienie świateł lub zaniedbanie obowiązku wymiany uszkodzonego oświetlenia może w rezultacie spowodować groźną sytuację na drodze, co częstokroć kończący się kolizją. Stosowanie najwyższej jakości niezawodnych świateł jest ważne w szczególności w przewozie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo transportowe dzień w dzień bierze odpowiedzialność za bezpieczeństwo dziesiątek tysięcy pasażerów. Jednym z dostawców wysokiej klasy rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Co ma w swoim portfolio krakowski producent oświetlenia samochodowego?

Właściwie w asortymencie OE Industry znajduje się dowolny typ oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp tylnych, bocznych i przednich do autobusów, kamperów, tramwajów czy pojazdów budowlanych, OE Industry dostarcza również LEDowe reflektory robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w ciężkich warunkach atmosferycznych i emitujące światło o barwie zbliżonej do światła dziennego naświetlacze, maszty oświetleniowe oraz najaśnice, które używane są między innymi przez kierujących pojazdami rolniczymi, specjalnymi i off-road. Natomiast producenci pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla pomocy drogowej czy służb miejskich) mogą wyposażyć się w OE Industry w LEDowe i halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym również używane przez wybrane służby światła niebieskie oraz białe. Lokalny producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał także o lampach wewnętrznych (w tym o poręcznych lampkach do czytania), które znacznie poprawiają komfort życia profesjonalnych kierowców spędzających mnóstwo dni w podróży. A to ledwie wycinek oferty OE Industry.

Spółka OE Industry – światowy lider oświetlenia samochodowego

Partnerzy OE Industry już od dawna wiedzą, iż spółka ta jest czymś więcej niż zwykłym producentem oświetlenia do autobusów. To kompetentny zespół ekspertów gotowy zrealizować wizję klienta, sporządzając najwyższej jakości oświetlenie od początkowego projektu, poprzez produkcję prototypu, aż po certyfikację reflektora. Co istotne, spółka oferuje również wsparcie posprzedażowe. Za sprawą budowania kompetentnego zespołu profesjonalistów, dokładnych analiz potrzeb swoich kontrahentów oraz silnej presji na wszechstronne testowanie opracowywanych produktów, spółka OE Industry zdobyła pozycję światowego lidera w branży oświetlenia automotive & mobility.

Kontakt z firmą:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]