Jakie kufry do motocykla wybrać

Jakie kufry do motocykla wybrać

Zobacz, gdzie kupić kufry na motor.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś hobbystą dalekich ekspedycji motocyklowych, czy na motocyklu dojeżdżasz do pracy – pewnie nierzadko musisz przetransportować jakikolwiek bagaż, a jak prawdopodobnie wiesz, nie zawsze jest to przyjemne. Niektóre przedmioty z powodzeniem przetransportujesz w plecaku, jakkolwiek nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w najwyższym stopniu wygodnych oraz bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu będzie kufer na motocykl. Jednak który kufer na motor zakupić?

Kufry motocyklowe – rodzaje / Kufry na motocykl – rodzaje / Kufry do motocykla – rodzaje / Wersje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, jaki jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne tudzież zakłada się po jego lewej i prawej stronie.
Oba typy kufrów mają swoje walory. Kufry centralne są bardziej pojemne i stabilne, a na domiar tego – po zamontowaniu na nie odpowiedniej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co poprawia komfort jazdy.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, masz możliwość je zakupić pojedynczo lub też od razu w zestawie. Są niezmiernie zróżnicowane, dlatego nim dokona się kupna, warto zaznajomić się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i wybrać taki kufer, który najlepiej odpowiada naszym potrzebom.

Kufry na motocykl marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz jednocześnie oba typy, a to pozwoli Ci przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując definitywnego wyboru kufra na motor, zwróć szczególną uwagę nie jedynie na cechy produktu, jednak też na jego markę. My polecamy w szczególności firmę GIVI, która na kolosalne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych i oszałamiający stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Kontakt z firmą:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]