Jaki kask na motor

kaski motocyklowe

Nie ma większego znaczenia, jaki posiadasz motocykl ani to, czy pokonujesz na nim drogę do miejsca pracy, jeździsz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie ekspedycje – kask to obowiązkowy element garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, dlatego że gwarantuje mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie wypadku.

Właściwy kask na motor, czyli jaki? / Odpowiedni kask na motor / Jaki polecamy kask na motor? / Jaki warto wybrać kask na motocykl?

Ciągle zastanawiasz się, czym kierować się podczas wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie należałoby oszczędzać, dlatego zdecyduj się na kask dobrej marki, takiej jak HJC, który jak najporządniej odpowiada twoim oczekiwaniom.
Na rynku dostępne są przeróżne warianty kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym osobne warianty kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motor to kaski integralne, których skorupa wykonana jest z jednego kawałka materiału. Są one najbezpieczniejszym typem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, aby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają asekuracji szczęki, są w następstwie tego mniej bezpieczne – właśnie dlatego rekomenduje się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Równocześnie kaski otwarte są najbardziej praktyczne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie na domiar tego posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to renomowana marka, doceniana przez motocyklistów na całym globie. Kaski HJC są najwyższej jakości, poddawane gigantycznej liczbie eksperymentów – a jednocześnie mają dogodne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak również szczękowe, otwarte oraz enduro. Na nadzwyczajną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które to właśnie dzięki zastosowanym materiałom są niesłychanie lekkie, a jednocześnie nadzwyczaj wytrzymałe.
Wśród kasków HJC są także repliki, inaczej kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Kontakt z firmą:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]