Ultra Robotics – poznaj ofertę producentów silników elektrycznych i serwonapędów

Ultra Robotics – poznaj ofertę producentów silników elektrycznych i serwonapędów

Zdobądź więcej informacji o ofercie dostawcy motoreduktorów na ultrarobotics.pl.

Coraz szersze stosowanie robotyki w rozmaitych gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych, zmusza do poszukiwania efektywnych rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Rodzima firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. dokładne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od uznanych globalnych producentów.

Ultra Robotics – polski dystrybutor silników elektrycznych

Działająca od przeszło 15 lat na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą przekładni planetarnych i falowych, motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych oraz silników prądu stałego wytwarzanych z najwyższej klasy surowców przez cenionych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej czułe kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się nadzwyczajną żywotnością i solidnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie stosuje się między innymi w produkcji układów służących do obsługi intralogistyki, obrabiarek czy robotów przemysłowych, a z racji możliwości ich eksploatacji w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w lotnictwie, kosmonautyce oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci oraz szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% także przy niewielkich gabarytach. Z kolei napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD znakomicie pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje, gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, a także przy dużej wilgotności (nawet do 90%).

Polska spółka Ultra Robotics ma w ofercie również produkty Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp, Positec i Eisele Antriebstechnik GmbH.

Kontakt z firmą:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]