Skrzynka telekomunikacyjna – czym się kierować?

Skrzynka telekomunikacyjna – czym się kierować?

Więcej o skrzynce telekomunikacyjnej na telmor.pl/Produkty/Szafki-skrzynki-telekomunikacyjne.

Skrzynki teletechniczne muszą sprostać wielu wymaganiom i być bardzo funkcjonalne. Na rynku znajdziemy wiele ich modeli, których profil musi być dostosowany do różnych warunków. Do czego są potrzebne skrzynki teletechniczne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – zewnętrzne i wewnętrzne

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być skonstruowana ze wzmocnionego surowca i posiadać odpowiednie otwory, które pełnią funkcję wentylacyjną oraz przepuszczają sygnał bezprzewodowy. Na rynku znajdziemy kilka kluczowych modeli skrzynek telekomunikacyjnych. Niezwykle popularny model to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na otwartej przestrzeni, która musi cechować się odpornością na ingerencje zwierząt, jak również szkodliwe warunki klimatyczne. Inna ważna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której zlokalizowane są przewody telekomunikacyjne – takie jak światłowody oraz niezbędne przyłącza sprzętów – modemy TVK, rozgałęźniki. Komponenty wewnątrz skrzynki można zainstalować np. na rzepy lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – dopasuj wymiary

Istotnym składnikiem jest także ochrona przed dostaniem się do szafki osób niepowołanych. Uniwersalne zasuwy znakomicie spełniają swoją funkcję. To ważne również w domu, w którym znajdują się małe dzieci. Pamiętajmy też o uporządkowaniu przewodów – w tym celu służą specjalne komory. W sprzedaży znajdziemy wiele rodzajów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, co sprawia, że szybko dopasujemy je do naszego mieszkania.

Kontakt z firmą:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]