Flobo – robot do obsługi należności

Flobo – robot do obsługi należności

Zobacz więcej szczegółów o Flobo - robocie do obsługi należności na https://bit.ly/34XcHUt.

Prowadzący własne firmy bezustannie poszukują narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a zarazem ograniczyć czas zarezerwowany na wykonywanie pomniejszych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale również obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Na czym polega automatyczna obsługa należności?

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem fakturowym firmy. Flobo zbiera dane o wystawionych fakturach, a potem obserwuje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przypisany własny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy uciążliwy obowiązek manualnego księgowania przelewów, co pozwala mu skupić się na realizowaniu pozostałych istotnych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko większych firm, ale też i tych małych, które w ciągu miesiąca wystawiają około 100 faktur. Flobo ma jeszcze jedną przydatną funkcję, szczególnie wartościową dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie mają problemy z migającymi się od zapłaty klientami – to opcja automatycznej windykacji.

Robot do automatycznego księgowania przelewów dla firm oferujących usługi, szkół oraz domów wypoczynkowych

Nie jesteś pewny czy robot Flobo to przydatna usługa dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, między którymi znajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bez trudu obsługuje należności z tytułu abonamentów, toteż bardzo dobrze sprawdzi się w szkołach prywatnych albo językowych, czy wszędzie tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Z Flobo skorzystać mogą również domy wypoczynkowe, hotele, a nawet biura podróży – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różne usługi? Jeśli pomiot za wykonanie usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do zleceniodawców i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]