Terapia małżeńska – rozwiąż problemy z partnerem

Terapia małżeńska – rozwiąż problemy z partnerem

Jesteś zainteresowany terapią małżeńską UK? Kliknij na psychoterapia-uk.pl/index.php/services/terapia-par/.

Każda para może wpaść w rozmaite problemy. Na szczęście obecnie można sobie z nimi radzić naprawdę skutecznie. Świetnym rozwiązaniem okazuje się być terapia małżeńska przeprowadzana przez doświadczonego i wykwalifikowanego psychoterapeutę.

Terapia małżeńska – w jakich sytuacjach może pomóc?

Do terapeuty udają się pary zmagające się z przeróżnymi problemami. Specjalista pomaga przezwyciężyć trudności mające związek z niedochowaniem wierności jednego z partnerów, jak również udzieli pomocy w razie uzależnienia, chociaż w takich sytuacjach nierzadko potrzebne będzie też specjalistyczne leczenie osoby. Psycholog udzieli wsparcia w okresie problemów zdrowotnych partnerów czy ich dzieci. Jest przydatny w momencie, kiedy między mężem i żoną pojawiają się konflikty, których nie potrafią rozwiązać samodzielnie. Uczestnictwo w terapii małżeńskiej pomaga także przezwyciężyć trudności i scementować partnerstwo. Poprawie ulega zdolność porozumiewania się między partnerami – dzięku temu ich małżeństwo rozkwita, a nie tkwi w miejscu. Terapeuta uświadamia małżonkom jakie mają potrzeby oraz oczekiwania. Zwraca on uwagę na to, że związek to nie wyłącznie branie, ale również oferowanie czegoś od siebie. Dzięki psychoterapeucie możliwe jest określenie przyczyn leżących u podłoża partnerskich problemów. Pary, które mają za sobą terapię małżeńską zdobyły umiejętności niezbędne do tego, aby bardzo dobrze pokonywać trudności w przyszłości.

Terapia małżeńska – co wtedy, kiedy mieszkamy w Wielkiej Brytanii?

Emigracja z Polski, która trafiła do Wielkiej Brytanii przyczyniła się do tego, że dzisiaj bez problemu spotkamy polskiego psychologa także na terenie UK. Znajomość języka polskiego usprawnia proces terapii i zwiększa komfort pary, która zdecydowała się na pomoc specjalisty. Także na emigracji warto zawalczyć o swój związek, który w wielu wypadkach właśnie po wyjechaniu z kraju zaczyna walczyć z przeróżnymi trudnościami. Trzeba pamiętać, że terapia to nie coś, czego trzeba się wstydzić, a na skutek niej partnerstwo jest w stanie wejść na zupełnie nowe tory. Rozejście się to zawsze ostateczność.

Kontakt z firmą:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339