Polski psycholog w UK – profesjonalna pomoc

Polski psycholog w UK – profesjonalna pomoc

Pilnie szukasz specjalistów doświadczonych w zakresie psychoterapii UK? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się tu.

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy chętnie poczęli emigrować do Wielkiej Brytanii. Dzisiaj powodu Brexitu fala emigracyjna wyhamowała, ale nadal nie brak ludzi skorych do pracy lub rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Często jednak emigracja do Wielkiej Brytanii stwarza ogrom utrapień, z którymi ciężko jest sobie poradzić samodzielnie niezwykle.

Polski psycholog w UK – w jakich okolicznościach jest potrzebny?

Pobyt w Wielkiej Brytanii i związane z tym odseparowanie od bliskich, a także praca na terenie obcego kraju, mogą generować mnóstwo problemów, którym naprawdę ciężko jest sprostać. Rozstanie z rodziną często powoduje bardzo dużą sytuację stresową. Ponadto w wielu przypadkach dochodzą też kłopoty ze znalezieniem etatu lub integracją ze współpracownikami. Bariera językowa, która nadal jest dość często spotykana, sprawia, że bardzo szybko dochodzi do odcięcia się od znajomych z pracy. A stąd już tylko niewielki krok do poważnych zaburzeń nastroju lub nasilenia zachowań o charakterze agresywnym. Nad odruchami tego rodzaju wyjątkowo ciężko jest zapanować bez wsparcia psychologicznego. Dlatego nie należy obawiać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Sesja z psychologiem jest najlepszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg wizyty?

Każda rozmowa z psychologiem przeprowadzana jest w komfortowej atmosferze i dyskretnej. Nie trzeba obawiać się, że historie , które zostały opowiedziane podczas rozmowy będą przekazane osobie postronnej. Na psychologu spoczywa bowiem obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może jedynie sąd. Przed psychologiem nie trzeba ukrywać swoich problemów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, jak uporać się ze stresującymi wydarzeniami, a także pomaga identyfikować sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Wizyta prowadzona jest po polsku, co sprawia, że odbywa się sprawniej oraz swobodnie. Osoba, która przychodzi z problemem nie powinna się bowiem martwić się tym, czy zostanie zrozumiana i czy sama dobrze zrozumie to, co mówi do niej specjalista.

Kontakt z firmą:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339