Kieleckie centrum medycyny estetycznej – podstawowe informacje

Kieleckie centrum medycyny estetycznej – podstawowe informacje

Szukasz szczegółowych informacji o gabinecie kosmetologii? Zajrzyj na revitae.com.pl

Klinika medycyny estetycznej Re Vitae mieści się przy ul. Wojska Polskiego 60 w Kielcach. Centrum podejmuje pacjentów od poniedziałku do piątku od godz. 11 do 19. Oprócz oddziału w Kielcach posiada dodatkowo filię w pobliskim Busku Zdroju.

Zabiegi przeprowadzane w centrum medycyny estetycznej Re Vitae

Zespół lekarzy specjalistów Centrum Re Vitae wykonuje rozmaite zabiegi zarówno z zakresu chirurgii estetycznej, jak i ogólnej, a także zabiegi pielęgnacyjne i kosmetologiczne.
Realizowane są tu zabiegi o niskiej inwazyjności polegające na eliminowaniu zmian skórnych, między innymi odcisków, kępek żółtych oraz włókniaków wraz z możliwością przekazania tkanki do badań histopatologicznych. Z obszaru zabiegów chirurgii plastycznej centrum realizuje m.in. operacje plastyczne nosa oraz brzucha, a także zabiegi liposukcji oraz lipozy laserowej. W zakresie ginekologii estetycznej w Centrum Re Vitae przeprowadza się m.in. korektę blizn powstałych po nacięciu krocza, plastykę pochwy i leczenie umiarkowanego nietrzymania moczu. Zespół tego centrum medycyny estetycznej zajmują się także flebologią, czyli rozpoznaniem i terapią chorób żylnych, wykonując m.in. zabiegi miniflebektomii (likwidacji żylaków) i skleroterapii, usuwania żylaków odbytu czy pajączków naczyniowych.

W Centrum realizuje się też zabiegi z obszaru medycyny estetycznej, takie jak zabiegi medyczne z użyciem botoksu (leczenie bruksizmu, migreny i nadpotliwości), zabiegi wypełniające z użyciem kwasu hialuronowego, mezoterapia bezigłowa i igłowa czy lifting HIFU. W klinice kosmetologii oferowane są także liczne zabiegi, takie jak peeling chemiczny i węglowy, masaż endermologiczny oraz hydradermabrazja.

Kontakt z firmą:
“Re vitae” Centrum Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej
ul. Wojska Polskiego 60
25-389 Kielce

Mob.: +48 664-029-922
E-mail: [email protected]