Wyjątkowa biżuteria z koralem

Wyjątkowa biżuteria z koralem

Chcesz kupić biżuterię z koralem? Koniecznie odwiedź ten adres.

Słowo koral pochodzi od hebrajskiego słowa “gord”, które oznacza amulet. Dało to początek wierzeniom, iż posiada właściwości ochronne. Osoby posiadające biżuterię z koralem, są chronione przed negatywną energią i złymi mocami. Ponadto, koral działa wyciszająco na osoby zestresowane i wzburzone. Symbolizuje siłę i często nazywany jest również drzewem oceanów. Poświęcony mitologicznej bogini miłości, miał wzbudzać uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – idealne uzupełnienie stroju

Uśmiech to najpiękniejsza biżuteria kobiety. Trudno się z tym nie zgodzić. Jednak indywidualnie dopasowana biżuteria jest eleganckim dopełnieniem stylizacji każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony skromnym dodatkiem, z drugiej zaś ekskluzywną ozdobą, będzie odpowiednia zarówno do codziennego stroju, jak i na ważne wydarzenia. Kamień korala często występuje w kolorach białych, łososiowych i różowych. Rzadziej przyjmuje odcień niebieski.

Właściwości lecznicze biżuterii z koralem

Biżuteria z koralem pozytywnie oddziałuje również na polu leczniczym. Rozgrzewając i ożywiając organizm, korzystnie wpływa na układ krwionośny. Osobom skarżącym się na niedokrwistość, zalecić można zakładanie biżuterii z koralem w formie wisiorka. Właściwości korala szczególnie połączone są z płcią piękną. Wspomaga regulację cyklu menstruacyjnego i zwiększa płodność. Ponadto, koral ma właściwości wspomagające przy leczeniu problemów na tle seksualnym. Osoba nosząca biżuterię z koralem może liczyć na zredukowanie stresu i stabilne życie .

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]